Szkolenia i wydarzenia

Szkolenie: Wyłączność Odczarowana od A do Z

  • 13.06.2023 - godz. 09:30 - 17:00

  • Biuro WSPON, ul. Nowogrodzka 19/3

Dostępne miejsca

9

394.00 zł
492.00 zł

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym: Wyłączność Odczarowana od A do Z i poznaj argumenty za wyłącznością. Szkolenie skierowane jest zarówno początkujący agentów nieruchomości, którzy chcą pracować efektywnie i skutecznie, jak i doświadczonych agentów, właścicieli biur i managerowie zespołów sprzedażowych, którzy chcą dowiedzieć się:

 

✅ Co jest kluczowe, aby poprawić swoje wynagrodzenie i aby Twoi klienci byli zadowoleni?

✅ Jak skutecznie przyjmować nieruchomości na wyłączność?

✅ Dlaczego ta forma pracy z klientami jest dla Klientów najlepsza i jak im to wytłumaczyć?

✅ Jakie warunki musisz spełnić, aby wyłączność faktycznie była dla Twoich klientów najlepsza.

✅Kto umowy na wyłączność NIE powinien przyjmować i pracować w takim modelu.

✅Dowiesz się jak pracować na wyższych prowizjach bez względu na rodzaj umowy.

✅ Personal branding - co ma do wyłączności i wysokich prowizji?

 

Podczas szkolenia poznasz wiele merytorycznych wskazówek pomagających w pracy agenta od praktyka a nie teoretyka. Po warsztatach możesz zmienić system swojej pracy - wszystko zależy od Ciebie. 

 

Program szkolenia:

9:00 - 9:30 Rejestracja
9:30 - 11:00 Własne demony i uprzedzenia związane z umowami wyłącznymi/systemowymi co tak naprawdę blokuje Was przed przyjęciem i pracą na umowach wyłącznych

11:00 - 11:15 przerwa na kawę, ciastko

11:15 - 12:45 Czy wyłączność jest dla wszystkich, kto może zająć się nimi i brać dobry% a kto nie. Dlaczego wyłączność opłaca się wszystkim agentom - nawet ta w innej agencji.

13:00 - 13.45 PRZERWA NA LUNCH (lunch we własnym zakresie )

13.45 - 14:25 GOŚĆ SPECJALNY

14:25 - 15.40  Omówimy po kolei etapy rozmowy z klientem przy przyjmowaniu nieruchomości na tzw. wyłączność/ obiekcje techniki

15:40 - 16:30 cd obiekcji/ rozmowy z klientem, omówienie ogólne zasad przyjmowania umów na jednostronnych prowizjach, karygodne błędy agentów - jak nie rozmawiać o wyłącznościach

16:30 - 16:45 przerwa

16:45 - 17.10 podsumowanie całości i pytania uczestników

 

W cenie przerwy kawowe (ciastka, owoce, woda, soki, kawa, herbata - No limit).

Materiały szkoleniowe.

 

PROWADZĄCA:

Iza Miks-Kożuchowska - Szkoleniowiec, trener mentalny, menedżer z 25-letnim stażem. O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko. Pełna energii przekazuje wiedzę skutecznie zarówno doświadczonym, jak i zupełnie nowym adeptom zawodu agenta nieruchomości. Z wykształcenia finansista. Ukończyła SGH na kierunku Bankowość i Finanse. Zaczynała w spółce giełdowej WIG20, jako kontroler kredytowy potem jako szef finansów, zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity. Posiada licencję ministerialną pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5370 (teraz PFRN). Jest też trenerem mentalnym - pracuje z najlepszymi mówcami w branży, m.in. z Jakubem Bączkiem.

Najlepszy szkoleniowiec w branży nieruchomości wg Business Woman & Life 2019 r.

Najlepszy agent Premium w branży Nieruchomości wg Business Woman & Life 2021 r.

 

GOŚĆ SPECJALNY:

Krzysztof Kowalkowski - ogólnopolski Koordynator MLS, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M.