Aktualności
Stwórz wirtualną prezentację nieruchomości!

Chcesz stworzyć wirtualną prezentację nieruchomości w zaledwie kilka minut i w atrakcyjny sposób zachęcić klientów do jej odwiedzenia? Poznaj możliwości narzędzia do tworzenia spacerów wirtualnych od Spotbrowser.com. Dzięki WSPON w każdej chwili możesz wypróbować kamerę do wirtualnego spaceru!

Spacery wirtualne zrewolucjonizowały podejście do prezentowania nieruchomości potencjalnym klientom. Jeżeli zastanawiasz się, jak wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości w branży nieruchomości, skorzystaj z przyjaznego narzędzia – Spotbrowser.com, które pozwoli Ci w pięć minut stworzyć wirtualną prezentację nieruchomości.

Ekipa marki Spotbrowser.com pracuje nad wykorzystywaniem nowoczesnych technologii – w tym wirtualnej rzeczywistości – w biznesie. Opracowali narzędzie, umożliwiające każdemu agentowi samodzielne przygotowanie wirtualnych spacerów i ułatwiające komunikację z oglądającymi.

Chcesz wypożyczyć kamerę do wirtualnego spaceru? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chciałbyś mieć w swojej ofercie wirtualny spacer, wypróbuj jedną z kamer do tworzenia wirtualnego spaceru. Wystarczy zgłosić się do biura WSPON.

Każdy członek stowarzyszenia może za darmo wypożyczyć kamerę do tworzenia wirtualnych spacerów.


Poznaj możliwości narzędzia do tworzenia spacerów wirtualnych – www.spotbrowser.com

Mogą Ci się spodobać

zobacz wszystkie